Наш менеджер зателефонує
вам протягом години
НАКОПИЧУВАЛЬНІ ПРОГРАМИ
Накопичувальні програми страхування – це програми страхування життя, які гарантуют страхову виплату у разі, коли застрахована особа є живою на конкретну дату, визначену у договорі, або у випадку смерті застрахованої особи в період дії договору.

У першому випадку суттєва сума грошових коштів, накопичена у Страховій компанії, сплачується застрахованій особі, та дає їй можливість втілити у життя заповітні мрії щодо придбання нової оселі, подорожі, забезпеченого життя у зрілому віці. У іншому разі сім'я застрахованої особи (або конкретна особа, визначена у договорі страхування) отримає вагому фінансову підтримку, яка так необхідна у тяжкі моменти життя: страхова виплата забезпечить дорогим людям гідний рівень життя, допоможе здійснити плани на отримання належної освіти дітьми, зніме тягар кредитної заборгованості.

Власник накопичувальної програми страхування, поряд із отриманням надійного страхового захисту, в момент здійснення страхової виплати гарантовано одержить додаткові кошти – інвестиційний дохід, розмір якого може бути досить великим.

Види накопичувальних програм:

- Програма основного страхування, що забезпечує застрахованій особі захист на випадок дожиття до закінчення дії договору страхування або передчасного відходу з життя.
- Заощадження грошових коштів, їх зберігання та інвестування.
- Програма захисту на випадок відходу з життя з можливістю отримання визначеної грошової суми наприкінці дії програми;
- Накопичування та зберігання грошей для отримання вашою дитиною якісної вищої освіти, у тому числі у престижних навчальних закладах за межами України.
- Накопичування та зберігання коштів для розвитку своєї дитини - її талантів та допомога їй знайти своє покликання.

Потрібний поліс страхування?
Залиште заявку і ми безкоштовно проконсультуємо з усіх питань!