Варто знати

Що таке «Зелена карта» на авто і кому вона потрібна?

Цей поліс забезпечує відшкодування збитків третім особам при настанні страхового випадку, винуватцем якого був водій вписаного в договір транспортного засобу. Страховий сертифікат «Зелена карта» має єдину форму для всіх членів міжнародної системи автомобільного страхування та діє у понад 40 європейських країнах, в тому числі у Польщі, Німеччині, Іспанії, Болгарії, Туреччині, Франції, Греції, Австрії, Росії, Естонії.

Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, країни відвідування та терміну дії договору страхування. Страхувальник сам обирає термін страхування, який може становити мінімум 15 днів (790 грн.), або від 1 місяця (1257 грн.) до 1 року (6911 грн.)


Ціна на страховий поліс "Зелена карта" встановлена МТСБУ і однакова для всіх страховиків. Зауважте, що вартість договору Зелена картка в Україні нижча ніж у більшості країн.

Варто зазначити, що купуючи «Зелену карту» на рік в компанії PZU, то економія становить 30% в порівнянні з вартістю польської страховки, яку продають на кордонах.

Ліміти відшкодування.
Виплата страхового відшкодування здійснюється на умовах, визначених законодавством про обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів країни відвідання, де стався страховий випадок. У кожної країни встановлені свої ліміти (150 - 1 млн. євро).

Документи, необхідні для оформлення сертифікату:
  • посвідчення водія або свідоцтво про реєстрацію підприємства (для юр. осіб);
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
Компанія WINS-TOUR є офіційним представником компанії PZU та здійснює продаж страхових послуг по всій Україні.

Переваги оформлення «Зеленої картки» в PZU:
PZU – це 200 років європейського страхування. Група PZU – найбільша страхова група Центральної та Східної Європи.
PZU Україна вже понад 18 років є повним членом Моторного (транспортного) бюро України та постійно отримує «зелене світло» в оцінках діяльності страховиків. Поліс "Зелена картка" від PZU відповідає всім вимогам МТСБУ.

Ви можете отримати страховку «Зелена картка» не виходячи з дому. Висилаємо страховий поліс в будь-який населений пункт України.

Вартість полісу залежить від різних показників, тому для отримання детальної інформації, телефонуйте моб/viber: ‎+380989434277, +380683601299, +380665956858.

Надаємо БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ по всіх видах страхування!
Страховий поліс для подорожуючих закордон, страховий поліс для відкриття візи, автоцивілка, КАСКО, Зелена карта, страхування майна, страхування життя - ЗАМОВЛЯЙТЕ В НАС!