Варто знати

Як офіційно працювати та подорожувати в Німеччині по програмі AU PAIR?


Міжнародна програма з обміну au-pair є, мабуть, найвідомішою в світі. Вперше молоді люди вирушили дізнаватися традиції, мову і культуру інших країн, поселившись в зарубіжних сім'ях, ще в далекому 1969 році. З тих пір з кожним роком їх кількість стрімко зростає.


І це не дивно, адже au-pair відкриває широкі можливості для кожної молодої людини. Учасники програми зможуть не тільки попрактикуватися в іноземній мові, але і заробити гроші на кишенькові витрати, а також відвідати численні пам'ятки країни перебування у вихідні дні. Найбільш поширена дана програма в країнах Західної Європи, де є багаторічний досвід міжнародного обміну.
Тривале проживання в одному з великих міст Німеччини дозволить дізнатися про нього дуже багато, обійти всі визначні пам'ятки, цікаві місця і культурні центри. Щоденна розмовна практика дасть можливість удосконалити свої знання німецької, що і є основним завданням програми «Au-pair Німеччина», а також розширить ваш кругозір, адже спілкуючись з місцевими жителями, ви відчуєте весь колорит країни, дізнаєтеся історію міста, де ви знаходитесь, і його видатних мешканців.

Більше того, програма «Au-pair Німеччина» розроблена таким чином, щоб у вас в обов'язковому порядку був вільний час. Як мінімум, це один вихідний щотижня та дні державних свят. Цей час ви можете використовувати з користю, відвідавши і інші міста Німеччини. А з урахуванням того, що країна входить в Шенгенську угоду, беручи участь у програмі «Au-pair Німеччина», ви зможете подорожувати і по багатьох інших країнах Європи без віз.
Таким чином, якщо у вас є прагнення до самовдосконалення, ви любите вивчати мови і культуру інших країн, не втрачайте такої можливості, як au-pair в Німеччині. Пунктуальні і працьовиті німці допоможуть вам не тільки з мовною практикою, але і навчать мистецтву тайм-менеджменту, яким самі володіють досконало.
Вимоги до учасників:

  вік 18-26 рокі
  наявність сертифіката розмовної німецької мови(мінімум А1);


   бажаний дhttps://feeds.tilda.cc/posts/?feeduid=965236610497# освід догляду за дітьми;
    не мати шкідливих звичок;
     не мати своїх дітей.
     Кожен учасник отримує:

      кишенькові гроші – мінімум 260 євро/місяць;
      особисту кімнату;


      як мінімум 1 вихідний на тиждень;


      страхування.
      Корисність програми Au pair очевидна. Вона належить до групи бюджетних програм, але найважливіше - це досвід, який ви отримаєте під час участі в ній. Рік життя в іншій країні, нові знайомства, удосконалення знань іноземних мов та можливість подорожувати!